Sharing is caring!

Şarkı söyle!

Güne başlayın, kalbinizdeki bir şarkıyla uyanın ♥

Gücüm sensin, seni gözlüyorum, çünkü kalemsin, ey Tanrı. Bense gücün için sabah ezgiler söyleyecek, sevgini sevinçle dile getireceğim. Çünkü sen bana kale, sıkıntılı günümde sığınak oldun. Gücüm sensin, seni ilahilerle öveceğim, çünkü kalem, beni seven Tanrı sensin. Mezmurlar 59:9, 16-17.

Yolculuğunuzun keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak bir sır, yol boyunca şarkı söylemek için bir şarkıya sahip olmaktır. Keşfettiğimiz en iyi şarkı, Ona şarkı söylemek için bir aşk şarkısı seçmektir. Alıştığınız bir "övgü" şarkısı yerine bir "aşk" şarkısı söyleyerek, Rab'bin sizinle daha derin ilişki kurmak istemesine ne kadar yardımcı olduğunu keşfedeceksiniz.

Ve şarkı söyleyerek, Rab'bin hemen orada, hemen yanında olduğunu anlamaya başladığınızda, sevinçle seyahat etmenize de yardımcı olacaktır!

O'nun çok uzak olmadığını, gökten aşağı baktığını anlayacaksınız, ama o sizinle!

Öyleyse, yine, övgü müziği söylemek yerine, yanınızda O'nu orada hissetmenize, O'nunla olan ilişkinizi daha da derinleştirmenize, iyileşmenize, O'nun size rehberlik ettiğini hissetmenize yardımcı olacak bir aşk şarkısı söylemeye başlayın. Ve tekrar tekrar dinlerseniz, kendinizi gün boyunca ve gecenin ortasında uyandığınızda bile yüzünüzde bir gülümseme bırakarak şarkı söylerken bulacaksınız!! Güç ve onurla kuşanmıştır, geleceğe güvenle bakar. (Süleyman'ın Özdeyişleri 31:25).

Yolculuğunuzun her bir parçası için önerebileceğimiz şarkı aşağıda. Bununla birlikte, herhangi bir şarkı size tanıdık geliyorsa ve size kocanızı veya başka bir adamı hatırlatıyorsa, durmanızı ve Rab'den size başka bir şarkı göstermesini rica ediyoruz. Başka bir adam düşünerek Rab'be sadakatsiz olmak istemezsin, değil mi?

Önerdiğimiz herhangi biri gerçekten müzik stiliniz değilse veya İngilizce ilk diliniz değilse ve başka bir şarkıyı tercih ediyorsanız, size "Sizin" şarkınızı göstermesine izin vermeniz harika olur. Bunun bir aşk şarkısı olduğundan emin olun ve özellikle aklınıza ve duygularınıza ekeceğiniz sözlerin farkında olun. Duygular, O'nu düşündüğünüzde kalbinizin aşık olduğunu hissetmenin anahtarıdır. Bu yüzden, iyi bir şarkı olduğundan emin olmak için Ona başka bir şarkıcı aynı şarkıyı söyleyip dinlemenizi ve Ona daha fazla şarkı söylemenizi ister mi diye sorabilirsiniz!

*Bu nedenle, kalbinizi hazırlamak ve Rab'bin size ne kadar yakın olduğunu gerçekten hissetmek için aşağıdaki MP3 dosyalarını indirmenizi öneririz. Sabahınıza kalbinizdeki bir şarkıyla, "Şarkınız" ile O'nu başlatmanızı öneririz. Bir dersi her okuduğunuzda ve günün her saatinde, Aşk şarkınızı (veya O'nun "Sizin" şarkınız) söylediği başka bir şarkıyı dinlediğinizden emin olun, böylece yolculuğunuz O'nun umduğu kadar harika olacak.

AŞK Şarkılarını keşfetmenin tanıklıkları ★★★★★

#AşkŞarkıları